Лудогорец Разград
#1 Removed user 25.09.2011 22:24
Церовскa Слава
121 Posts

Лудогорец Разград !

Този отбор прави невероятен фурор във А група!След 7 мача отборът събра 19 точки
направи 6 победи и 1 равен!Разгромиха Славия със 6;0 минаха и през Черно Море
днес и Левски стана жертва на този отбор!Направиха доста стабилен стадион който
ще се развие още по проект!

Интересно ми е какво мислят футболните фенове за този симпатичен отбор който
излезна от нищото и в момента е 1ви във А група!Ако на Модераторите темата не им
харесва да си свършат работата!

Кажете какво мислите за отбора и до къде според вас ще стигнат?

#2 Removed user 25.09.2011 22:36
Fear this
959 Posts

Новия Литекс според мен! НО тази еуфория ще е за два най-много три сезона.Лично мое мнение :)

#3 Patience is over 25.09.2011 22:41
Patience is over
74 Posts
Since 22.05.2007

Колега, аз бях днес на мача. Мога да кажа, че атмосферата беше супер. Стана страхотен мач, стадиона също е понаправен, но има още много работа по него. Мен лично ме впечатли играта на отбора. Резултата беше логичен с оглед представянето на двата отбора. Левски днес се представи адски слабо и това го осъзнава всеки техен фен. Мога да допълня, че освен проекта за стадиона, който не е довършен все още, паралелно се строят още няколко футболни игрища+ ДЮШ академия и общежития към нея. Освен това предстои да се открият и профилирани спортни паралелки в няколко от училищата. Важното е, че се създават условия за игра и развитие на играчи на високо ниво. Хубаво би било да има повече градове, където се създава и гради нещо.... :)

#4 Plamo 25.09.2011 22:45
Plamo
1164 Posts
Since 21.06.2009

Не знам защо беше изтрита предната тема не ме и интересува, но се чудя защо ми е изтрито мнението от там от FC Piqnicite? Може би заради думата "Лазглад" или заради думата "Уефски"? Написъл съм го нарочно така "Лазглад", защото ми напомня за стари спомени от Разград преди много години, не е целяло да обиждам хората от там още повече, че роднинските ми корени са от него край все едно себе си да обиджам... Сега пак ще си повторя мнението надявам се да не бъде изтрито отново:

Познах че Лудогорец ще бие Левски, като по чудо резултата завърши 2-1 в края на мача дори се опасявах, че сините ще изравнят. Направиха стойностен отбор с пари всичко се постига в България, не вярвам да спечелят шампионата мисля, че ЦСКА ще спечели. А и както има поговорка всяко чудо за 3 дни, мисля че няколко сезона определено Лудогорец ще се подвизава в А група току виж стигнал отбора до евротурнирите и ще изпадне в старата дупка т.е. докато не свършат парите или не му писне на Домусчиев, дано не е така, но ще поживеем и ще видим. Като човек живеещ в Североизточна България напълно подкрепям отбора на Лудогорец и им пожелавам късмет. (beer)

#5 Removed user 25.09.2011 23:05
Red rockets
1507 Posts

Нека има такива отбори малко да поразчупят статуктвото на сегашните измислени грандове. Нека има и други бизнесмени инвестиращи в играта. Само това е шанса да излезе футбола ни от батак в какъвто нигога не е бил!

#6 Removed user 26.09.2011 09:12
Outt a control
1169 Posts

Мисля че силите ще им стигнат за място в ТОП 3 този сезон защото спор няма шампиона е ясен ЦСКА!
Само те могат да окажат някаква конкуренция така че според мене Лудогорец тоя сезон може да земе Купата и да стане 2-ри в А група! :) Успех

#7 Removed user 26.09.2011 15:47
Rockies
436 Posts

<blockquote><h3>ПФК Опосумите написа:</h3>Новия Литекс според мен! НО тази еуфория ще е за два най-много три сезона.Лично
мое мнение</blockquote>
Aко наливат така парички за отбора след 1-2 сезона ще съберат още по класни играчи и ще се издигнат повече !!! дано моето мнение е по добро и да се реализира!!! :)

#8 Removed user 30.09.2011 19:57
Церовскa Слава
121 Posts

Полетът на Лудогорец продължи с победен гол в 92-ата минута !

Ботев (Враца) - Лудогорец Разград 0:1

#9 Removed user 30.09.2011 20:22
Sun dragons
313 Posts

аз мисля че Лудогорец ще бъден прецалан също като нас акулите от съдиите в българия

#10 Removed user 30.09.2011 20:27
Awesome blossoms
1080 Posts

Шампиона на "А" група!!! ;) ;) ;) (d) (d) (d)